Gå til indhold
FORSIDEN | LÆS OP | REN TEKST | PRINT |

Frise SCLTil Region Syddanmarks hjemmesideTil forsiden

Kontakt

Socialcenter Lillebælt

Fredehjemsvej 2
5591 Gelsted
Tlf: 99 44 20 50
E-mail: scl@rsyd.dk
Sikker post: Anmodning.scl@rsyd.dk 

 

Ledelse

 

Susanne Peyk

Centerchef
Susanne Peyk
E-mail: Susanne.Peyk@rsyd.dk
Tlf: 99 44 22 01

 

Helle Friedrichsen

Leder for kvalitet og udvikling
Helle Friedrichsen
E-mail: Helle.Friedrichsen@rsyd.dk
Tlf: 99 44 22 02 

 

Charlotte Damberg

Leder for kvalitet og udvikling
Charlotte Damberg
E-mail: charlotte.damberg@rsyd.dk
Tlf: 99 44 20 02 

Administration

Økonomi
Helle Larsen
Email: helle.larsen3@rsyd.dk
Tlf: 99 44 22 04

 

Lillian

Økonomi
Lillian Rohde
E-mail: Lillian.Rohde@rsyd.dk
Tlf: 99 44 22 03

 

Merete Bo Larsen

HR
Merete Bo Larsen
E-mail: Merete.Bo.Larsen@rsyd.dk
Tlf: 99 44 22 05

 

Jeanette
Kontormedhjælper
Jeanette Vest Nielsen
jeanette.vest.nielsen@rsyd.dk
Tlf: 99 44 22 06

Siden er sidst opdateret 26-3-2019